• Satış ve Danışma Hattı: 0216 606 16 08
    gelmeden önce lütfen arayınız
Özyılmaz Mermer
ANASAYFA > Özyılmaz Mermer > Bizden haberler

MUTFAK TEZGAHI FİYATLARI

ÇİMSTONEBELENCO


Evinizin en aktif bölümü şüphesiz ki mutfağınızdır, bu sebepten ötürü de mutfak tezgahınızı kaliteli ve cebe dost bir seçim yapmak istemek hakkınız. Her ne kadar fiyat önemli olsa da kaliteyi gözardı etmemeniz gerekir, nihayetinde kaliteli bir ürün seçmeniz sizi ilerleyen zamanlarda doğabilecek masraflardan kurtaracaktır. Sağ taraftaki video’yu izlemeniz de sizin için faydalı olacaktır.
Mutfak tezgahı fiyatları; tezgahın büyüklüğüne, çeşidine ve malzemenin yapısına göre farklılık oluşturabilir. Mutfak tezgahları genelde mermer, granit veya kuvars esaslı taşlardan yapılmaktadır.

Mermer Mutfak Tezgahı
Mermer tezgahlar iyi cilalanmış olsalar bile leke tutar, çizilebilir. Buna karşın su ve ısı geçirmez. Mutfak tezgahlarında genellikle Afyon mermeri kullanılır. Mermer tezgah fiyatları 150 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Granit Mutfak Tezgahı
Granitler mutfak tezgahlarında en çok kullanılan, kolay temizlenebilen ve ısı dayanımı yüksek ürünlerdir. Granitler genelikle desenli tonlardan oluşmaktadır. Yaklaşık 50 çeşit granit vardır. Her granitin kendine göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Su emme oranı, eğilme direnci, basınç dayanımı oranlarının değişikliği granitler arasında kaliteli belirleyici özelliklerdir. Örneğin Star Galaxy granitinin su emme oranı %0,08 ile %0,12 arasında değişirken Bianco Sardo’nun %0,20 ile %0,30 arasındadır. Granit tezgah fiyatları 130 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Kuvars Esaslı Mutfak Tezgahları
Çimstone ve Belenco gibi ürünler kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taşlardır. Bu ürünlerin %92-%95′ini doğadaki en sert malzemelerden biri olan kuvars oluşturur. Ürün çeşitlikleri oldukça fazladır ve hemen hemen her türlü zevke hitâp ederler. Çizilmez ve leke tutmazlar. Oldukça kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Su emme oranları oldukça düşüktür, bu oran yaklaşık %0,05′tir. Fiyatları 300 TL ile 450 TL arasıda değişmektedir.

Size en uygun mutfak tezgahını, yapabileceğimiz en uygun fiyatlarla hazırlayacağımızın sözünü veriyoruz.Etiketler:

, , , , , , , , , , , , , , ,

Diğer haberler